MÁV Beszállítói Roadshow Székesfehérváron
2012. február 8. szerda
MÁV Beszállítói Roadshowt tartott kedden Székesfehérváron a Magyar Állam Vasutak. A vállalkozásfejlesztési eszközök hatékonyabb kihasználásában a vasúttársaság partnere a Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány.
A MÁV, mint az egyik legnagyobb magyar piactulajdonos egy olyan programot hirdetett meg, melynek célja, hogy a magyar kis- és középvállalkozásokat eredményesebben bekapcsolja a cég beszerzési körébe. 
A programon Werle Zoltán, a MÁV Társasági Szolgáltatás Igazgatójának előadásában a MÁV beszerzési tapasztalatait, módszereit és folyamatait mutatta be.
Dr. Nagy Miklós, a Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány ügyvezető igazgatója „Vállalkozásfejlesztési eszközök: esélyek és lehetőségek”címmel tartott előadást a rendezvényen.
A helyi vállalkozásfejlesztési programokról Szekfü Tibor, a Székesfehérvári Regionális Vállalkozásfejlesztési Alapítvány ügyvezető igazgatója tartott tájékoztatót. Interaktív, csoportos konzultáció a MÁV és a Közalapítvány szakembereinek részvételével került sor.
2012-es beszállítói roadshow helyszínei
Fotók a rendezvényről:

Szekfü Tibor, ügyvezető igazgató

























